SRPSKI JEZIK

U periodu od 5-8. razreda đaci iz srpskog jezika i književnosti obrađuju različita dela domaće i strane književnosti uz intezivno učenje maternjeg jezika koji kasnije obezbeđuje njihovu pismenost i izražajnost.

Kako bi ovaj predmet bio savladan na pravi način, sadržaj srpskog jezika i književnosti u SuperŠkoli je kreiran tako da deci pruži svu potrebnu pomoć:

Deci su na raspolaganju video lekcije u kojima je na postupan i jasan način objašnjena tema koja se u lekciji obrađuje. Predavanja drže renomirani nastavnici srpskog jezika, a lekcije su dopunjene crtežima, ispisima, animacijama...

• matematika - obrađena na isti način (za đake 5. razreda)
  • matematika + fizika - obrađeni na isti način (za đake 6. razreda)
  • matematika + fizika + hemija + testovi za maturu - obrađeni na isti način (za đake 7. i 8. razreda)

Primer lekcije: Samoglasnici i suglasnici