„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom

Dok smo kreirali sadržaj SuperŠkole, shvatili smo da je naša usluga vrlo pogodna za decu koja duže vreme leže u bolnicama i zbog toga propuštaju nastavu u školi. U potrazi za partnerom, početkom 2014. godine smo kontaktirali Telenor fondaciju. Nakon zajedničkog istraživanja problematike, postavljanja ciljeva i definisanja rešenja, sredinom godine smo ozvaničili saradnju - Telenor fondacija će bolnicama u Srbiji donirati računare i internet, a SuperŠkola će im ustupiti svoj sadržaj.

Cilj projekta "Budi u toku" je da se deci školskog uzrasta omogući jednak pristup obrazovanju, kao i da im se pruži mogućnost konstantnog unapređivanja znanja koju imaju njihovi vršnjaci koji se redovno školuju.

U prvoj fazi, markirali smo 12 bolnica u Beogradu i krenuli u njihov obilazak. Novembra 2014. izvršena je prva donacija u Institutu za ortopedsko-hirurške bolesti Banjica", a u martu 2015. i donacija Institutu za majku i dete „Dr Vukan Čupić". U decembru 2015., opremljena je klinika za rehabilitaciju "Dr Miroslav Zotović".

 

„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
21.01.2015.  
 
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
 
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
 
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
 
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
 
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom
„Budi u toku" - u saradnji sa Telenor Fondacijom