Telenor i SuperŠkola vas daruju!

Od 1. marta pa sve do kraja ove školske godine, svi zainteresovani koji posete jednu od šest Telenorovih prodavnica*  će dobiti poklon vaučer za 1-mesečno besplatno korišćenje SuperŠkole!

SuperŠkola je učionica na internetu namenjena đacima 5-8. razreda, a služi lakšem i zanimljivijem učenju od kuće. Obrađuje 4 predmeta (matematika, srpski jezik, fizika i hemija), a nudi preko 700 video lekcija, postupno rešene zadatke, testove za proveru znanja, komunikaciju sa nastavnicima SuperŠkole, testove za pripremu mature i još mnogo toga.

Potražite svoj primerak vaučera kod Telenor prodavca i učite uz SuperŠkolu!

* Prodavnice u kojima se dele vaučeri: TC Delta City, Beograd; TC Plaža, Kragujevac; TC Kalča Niš; TC Big Cee, Novi Sad, TC Plaža, Kragujevac i Telenor prodavnica, Subotica

Telenor i SuperŠkola vas daruju!
01.03.2016.