KOMPLETAN PAKET ZNANJA OD 5. DO 8. RAZREDA

Setite se basne o cvrčku i mravu. Ovo je paket kao stvoren i za cvrčka, ali i za mrava. Cvrčak koji cele godine samo svira i zabavlja se, žarko će želeti ovaj paket SuperŠkole ne bi li nadoknadio propuštena predavanja. Ukoliko na trenutak uspe da zaboravi na svoje ludovanje i dobro zagreje stolicu, ovaj paket sadrži sve ono što će mu zatrebati da popravi lošu ocenu i dobro se pripremi za završni ispit. S druge strane, vredni mravi će prigrliti ovaj paket jer im radoznalost ne da mira. Zaviriće u još neispričane lekcije i biće spremni za razgovor na času. I jedni i drugi će, ukoliko su na času bili odsutni ili bolesni, biti u prilici da nauče propušteno ili razjasne nerazumljivo. Nekima je potrebno da se podsete stare lekcije ili formule iz prethodne godine koja je ključ u rešavanju problema, a neki možda samo traže zanimljive, drugačije i veoma lepo ispričane priče. Sve im to pruža ovaj dobro osmišljeni paket znanja u kome mogu da iskoriste neku zanimljivu ideju, prepišu dobar zadatak, urade eksperiment ili jednostavno pronađu neobičnu temu za pismeni zadatak... Ovaj paket će posebno prijati osmacima. Očekuje ih velika bitka na kraju godine. Vreme je da se upišu u SuperŠkolu.

Da biste otkrili šta se sve skriva u ovom paketu, pogledajte sadržaje paketa za svaki razred i svaki predmet posebno.

Da biste preuzeli ovaj koristan paket znanja, dovoljno je da kliknete na dugme Pretplatite se".